FRIS® – Korzyści

Co możesz zyskać dzięki badaniu FRIS® ?

Odkryjesz swoje wrodzone talenty oraz predyspozycje w zakresie stylu myślenia i działania.
Dowiesz się, co o Twoich naturalnych silnych stronach mówią odkrycia psychologii poznawczej i oparte na niej badanie FRIS®.

Nie ma lepszych ani gorszych Stylów Myślenia.
Może natomiast pojawić się problem niedopasowania roli czy pracy lub zadania do naturalnych predyspozycji.

Warto przytoczyć słowa Einsteina„ … jeśli oceniasz rybę po jej zdolności wspinania się na drzewa, to całe życie będzie myślała, że jest głupia.”

Dzięki FRIS®:

  • Będziesz wiedzieć, w jakich działaniach się najlepiej sprawdzasz i kiedy możesz osiągnąć FLOW- „swój stan uskrzydlenia”. Zrozumiesz, w jakiej pracy możesz zyskać najlepsze efekty.
  • Usprawnisz swój sposób komunikowania się. Dostaniesz praktyczne wskazówki, jak najlepiej porozumieć się z osobą o innym Stylu Myślenia. Będziesz wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę; w jaki sposób formułować wypowiedzi, a czego unikać.
  • Będziesz bardziej świadomy siebie i swoich wewnętrznych zasobów. Rozumiejąc swój sposób funkcjonowania, będziesz się rozwijać i podejmować pracę zgodną z Twoimi naturalnymi predyspozycjami.
  • Będziesz bardziej skuteczny w działaniach zespołowych. Będziesz potrafił dopasować swoje naturalne predyspozycje do zadań w taki sposób, by wspólna praca przyniosła i Tobie, i zespołowi wymierne korzyści.

Będziesz też lepiej zorientowany, jakiego rodzaju myślenia i jakich działań wolisz unikać; kiedy się wycofujesz, kiedy nie idziesz dalej. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy i u kogo warto poszukać wsparcia, by realizować zamierzone cele.