O mnie

Jestem trenerem i coachem. Na rynku szkoleniowym i rozwoju osobistego pracuję ponad 10 lat.

                               

Jestem coachem akredytowanym w Izbie Coachingu. Mam certyfikację coacha w podejściu wielopoziomowym Multi-Level Coaching. Jestem certyfikowanym trenerem i partnerem FRIS®, upoważnionym do realizacji badania FRIS – style myślenia- i udzielania informacji zwrotnej.

Jestem członkiem zespołu trenerów i coachów jednej z pierwszych szkół coachingu w Polsce – Studium Coachingu MLC.
Jestem konsultantem ds. PR.

Jako coach pracuję w oparciu o wszechstronną i elastyczną metodę coachingu wielopoziomowego MLC. Towarzyszę klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczania ograniczających blokad, odkrywania wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności.  Natrętnie 🙂 zachęcam do proaktywności.

Jako trener rozwoju osobistego prowadzę zajęcia z komunikacji interpersonalnej, języka perswazji, autoprezentacji, wystąpień publicznych. Uczę m.in. tego jak mówić, by być rozumianym, jak budować dobre relacje z drugim człowiekiem, jak występować przed grupą, i jak zachowywać się przed kamerą.

Jako konsultant ds. wizerunku firmowego, zajmuję się także profesjonalną obsługą klienta – w szczególności pracą z trudnym klientem z wykorzystaniem technik NLP, mechanizmów obrony przed presją i manipulacją. Pomagam w realizacji procesów dotyczących podnoszenia jakości obsługi klienta – w przedsiębiorstwach oraz w urzędach.

Osobny obszar moich zainteresowań stanowi komunikacja medyczna na linii lekarz – pacjent, rodzina chorego. Prowadzę warsztaty dla pracowników ochrony zdrowia – lekarzy, pielęgniarek, dyrektorów placówek medycznych.

Szkolę zarówno liderów, jak i pracowników „pierwszego kontaktu”, szefów oraz członków zespołów. Odbiorcy moich szkoleń to m.in. pracownicy małych i średnich firm, dużych koncernów i korporacji, jednostek ochrony zdrowia, a także urzędnicy, nauczyciele, studenci.

W praktyce szkoleniowej wykorzystuję doświadczenia zawodowe, które zdobywałam mi. in. w pracy w korporacji oraz w administracji rządowej i samorządowej ( obszar PR, kontakty z mediami, projekty UE).

Współpracuję z uczelniami wyższymi. Miałam zajęcia na studiach podyplomowych (m.in. „Akademia Lidera Samorządowego”, „Skuteczny menedżer w służbie zdrowia”, „Menedżer projektu badawczo-rozwojowego”, „Mechanizmy Funkcjonowania Strefy EURO”- projekty realizowane przez Wyższe Szkoły Bankowe).

Poza pracą trenerską i coachingową, zapoznaje obcokrajowców z pięknem polszczyzny :).